Юні футболісти з Троєщини, які співали у дворі Гімн, отримали нове поле (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
15:33 25.08

Хлопчикам з Троєщини, які співали гімн перед дворовим матчем та прославилися на всю Україну, побудували нове футбольне поле. Його відкрили на День незалежності.

Юні футболісти з Троєщини, які співали у дворі Гімн, отримали нове поле (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомив киянин Дмитро Сірченко, який вперше і зафільмував малечу, що зворушила всіх.

“Хіба міг я уявити, чи подумати, що коротеньке, випадкове відео, зняте з балкону, може перетворитися на таку надзвичайну історію, хвилю загально-національного позитиву, що накрила всю країну, і завдяки небайдужості та зусиллям усіх причетних, зрештою, втілилася у таке спортивне, футбольне свято для нас і нашої молоді”, – написав Сірченко.

На відкритті майданчика в Деснянському районі був присутній президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

“Хлопці закохали в себе всю країну, вразивши самостійністю та щирістю…Пройшло трохи більше місяця. І ось сьогодні в столиці по вул. Закревського 35а, ми разом із легендами українського футболу Олегом Блохіним, Олексієм Михайліченком, гравцями національної збірної Олександром Сиротою, Іллєю Забарним та малечею, урочисто відкрили їхній новий футбольний майданчик з безпечним штучним покриттям найкращої європейської якості від українського заводу-виробника. Мрія юних гравців про тренування у гідних умовах здійснилася в День святкування Незалежності нашої держави!”, – повідомив Павелко у Facebook.

Нагадаємо, раніше в мережу потрапило відео, що набрало майже мільйон переглядів, як маленькі хлопчаки співають Гімн України перед початком гри у футбол на одному з дворових стадіонів.

Згодом п’ятьох хлопчиків, які виконували Гімн нагородили (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися