Юлія Бевзенко: під час екскурсії «Kyiv not Kiev» іноземні гості роблять відео зі Стіною пам’яті на Михайлівській площі

Автор: Оксана Тупальська
12:58 12.06

Юлія Бевзенко, авторка проекту «Шукай», в ході реалізації якого у різних куточках столиці з’явилися мініатюрні скульптури, що розповідають історію Києва, розробила спеціально для іноземців екскурсію «Kyiv not Kiev». Вона розповідає гостям про найцікавіше у столиці.

Юлія Бевзенко: під час екскурсії «Kyiv not Kiev» іноземні гості роблять відео зі Стіною пам’яті на Михайлівській площі Фото: Світлини Вероніки Власюк

Юлія проводить екскурсії містом понад 10 років. Проте зізнається, що в період після повномасштабного вторгнення та визволення регіону від російських окупантів попит на її супровід значно зріс.

До Києва приїжджають іноземці, які прагнуть познайомитися з містом та його історією, а ще – замовляють екскурсію українці, які виїжджали з країни, а коли повернулися знову, хочуть більше дізнатися про столицю.

Юлія проводила екскурсії Києвом французькому режисеру, амбасадору United24 Мішелю Хазанавічусу, американському гумористу Девіду Леттерману, який у жовтні 2022 року приїжджав брати інтерв’ю для Netflix у президента Володимира Зеленського та іншим.

Ми починаємо огляд Києва на Михайлівський площі. Були з гостями міста на Аскольдовій могилі біля поховання Да Вінчі і Джуса. Віднедавна я додала до екскурсії інформацію про Павла Петриченка, якого також поховали на Аскольдовій могилі.

Під час однієї з екскурсій Юлія показувала гостю, де «прилетіло» в Академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Згадує, що кавʼярня навпроти відновила роботу одразу після вибухів, хоча в ній вибило вікно та двері.

Подорожуючи Києвом навідуються до волонтерського штабу Тати Кеплер. Остання з 2014 року займається тактичною медициною та допомагає українським військовим. А ще відвідувачі можуть дізнатися більше, як змінилося життя киян в останні роки – скільки жителів Києва почали говорити українською у побуті, яка ситуація на ринку нерухомості, про шкоду ворога, який руйнував школи та помешкання, а ще – про відбудову.

А ось це місце на Михайлівській площі потрапляє на відео більшості іноземних гостей – це про історію українців, які з 2014 року відстоюють незалежність до кінця. Адже кожна жертва – це про вірність та готовність давати відсіч ворогу.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Менеджерка Києва Юлія Бевзенко (@yuliabevzenko)

Раніше “ВК” розповідав, де у столиці з’явилася мініскульптура княгині Ольги та чим вона унікальна. 

Великий Київ у Google News

підписатися