Про це розповів інтерв’ю POLITICO генеральний директор “Борисполя” Олексій Дубревський.
За його словами, працівники летовища отримують дві третини своєї зарплати і почергово працюють, щоб всі сертифікати були актуальні.
Цей урок аеропорт засвоїв із пандемії коронавірусу, коли центри звільнили працівників і пізніше було важко найняти їх знову.
Утримання навчених людей і ввімкнене світло коштує аеропорту 3,2 мільйона євро на місяць, ще 1,8 мільйона євро пішло на відновлення пошкодженої інфраструктури.
Це недешево… ми їмо те, що заробили в 2021 році”, – ділиться Дубревський.
За його словами, аеропорт вже готується до післявоєнного життя та укладає угоди з авіакомпаніями.
Ми не хочемо витрачати один-два роки на роздуми, що ми будемо робити після війни. Ми робимо все необхідне, щоб якомога швидше отримати рейси. Нам вдалося усунути всі пошкодження. Ми готові розпочати роботу в найкоротші терміни“, – зазначив він.
Зауважимо, “Бориспіль” – найбільший аеропорт України – був закритий після вторгнення Росії в лютому 2022 року. У 2021 році він обслужив 9 мільйонів пасажирів, що становить приблизно дві третини від його максимуму до пандемії. Летовище постраждало під час двох російських атак на початку війни.
Читайте також: Співробітники ходять на роботу, чекають на перемогу: в аеропорту “Бориспіль” розказали нащо замовляють прибирання за 52 млн грн
Нагадаємо, у 2022 році “Бориспіль” потрапив у Топ-10 найкращих аеропортів Східної Європи.