Європейські футбольні асоціації передали медобладнання для українських військових шпиталей — УАФ

Автор: Марина Максенко
19:04 16.03

Футбольні федерації Словенії та Словаччини продовжують надавати гуманітарну допомогу Україні, яка вже три тижні перебуває під вогнем російської армії.

Європейські футбольні асоціації передали медобладнання для українських військових шпиталей — УАФ Фото: Ілюстративне фото

Про це повідомив директор юридичного департаменту Української асоціації футболу Ігор Грищенко, передає ТК “Футбол 1/2/3”.

“Ми розпочали активну роботу з нашими європейськими партнерами, асоціаціями щодо доставки в Україну різних гуманітарних вантажів, медикаментів, необхідних зараз постраждалим від військових дій. Ми тісно співпрацюємо із Закарпатською обласною військовою адміністрацією із завезення та розподілу даних вантажів. Безпосередньо зараз можемо спостерігати, як готуватиметься до відправлення першого гуманітарного вантажу, отриманого від асоціацій Словенії та Словаччини”, – сказав Грищенко.

За його словами, Асоціація футболу Словенії надала дефібрилятори та коштовне медичне обладнання.

А від словацької федерації надійшли, згідно з запитом УАФ, препарати, які потрібні центральному військовому шпиталю.

Нагадаємо, що на Закарпаття прибув гуманітарний вантаж від італійського футбольного клубу “Ювентус” для допомоги українцям, які вже три тижні перебувають під вогнем фашистської армії.

Великий Київ у Google News

підписатися