«Європейська Солідарність» вимагає припинити судилище над генералом Павловським

Автор: Тетяна Сененко
17:59 29.07

Українські патріоти, політики і небайдужі громадяни вимагають припинити безпідставне судилище над бойовим генералом Ігорем Павловським.

«Європейська Солідарність» вимагає припинити судилище над генералом Павловським

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час акції на підтримку генерала Павловського біля Київського апеляційного суду.

«Ці знущання і катування українських офіцерів потрібно припиняти. Тому народні депутати від «Європейської Солідарності» сьогодні тут. Ми будемо на засіданні і вимагатимемо, щоб були звільнені наші соратники. І щоб ці ганебні справи, які є суто політичними були терміново припинені. Тому що тут не про закон, а про банальну помсту Зеленського разом з країною-агресором. Це цікава комбінація, але після зриву операції по вагнерівцям, я вже нічому не дивуюсь», – сказав він.

Крім цього, народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко підкреслив, що українські патріоти захистять тих, хто обороняв країну в найтяжчі роки війни.

«Треба домагатися законності і єдиний спосіб, який зараз має суспільство – це показати суддям, Смірнову, Зеленському, що Україна не кидає своїх. Що так само як витягали з російського полону наших хлопців, так само українська спільнота, ветерани, волонтери, ті хто був разом у 2014-му і захищав країну продовжують це робити. Нам не «какая разница», – сказав депутат.

Він також зазначив, що дружину і дітей генерала Павловського не пускали на судове засідання.

«Нехай розуміє суд, Зеленський і подібні, що українське суспільство не дозволить здати країну. Українське суспільство не дозволить випрошувати зустрічі з Путіним кидаючи за грати бойових генералів, промисловців, всіх тих, хто у 2014 захищав країну і забезпечував захисників зброєю», – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, що в Київському апеляційному суді відбувається судове засідання з оскарження запобіжного заходу героя оборони Маріуполя, колишнього заступника міністра оборони Ігоря Павловського.

12 липня Печерський суд обрав йому захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 475 млн гривень. 2 липня слідчі ДБР повідомили Павловському про підозру в змові та організації постачання до армійських підрозділів протягом 2016-2018 років військової техніки низької якості.

Раніше 7 липня Печерський суд обрав голові правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 443 млн гривень.

 

Великий Київ у Google News

підписатися