«Європейська Солідарність» Києва засуджує визнання «ЛДНР» Росією

Автор: Любава Лисичкіна
20:56 22.02.2022

Соратники Петра Порошенка наголошують, що необхідно розробити кризовий сценарій створення військово-цивільних адміністрацій у районах ймовірних воєнних дій.

«Європейська Солідарність» Києва засуджує визнання «ЛДНР» Росією
Як зазначають у столичній «Європейській Солідарності»,   є також  вимога від української влади збільшити фінансування галузі оборони.
 
Визнання Російською Федерацією повністю підконтрольних їй маріонеткових утворень «ЛДНР» – це новий етап російської гібридної війни щодо всього цивілізованого світу. На цьому наголосила лідерка «ЄС» у Києві Марина Порошенко.
 
Вона зазначила – «Європейська Солідарність» категорично засуджує акт російської агресії щодо України, який продемонстрував повну зневагу до міжнародного права і суверенітету нашої країни.
«Цинічні й неадекватні висловлювання Володимира Путіна, який поставив під сумнів сам факт існування української державності, його хворобливі зазіхання на світове панування свідчать, що він не зупиниться на цьому і далі здійснюватиме агресію щодо України. Саме тому ми вимагаємо від центральної влади негайно збільшити фінансування оборонних витрат за рахунок статей, які не є пріоритетними в умовах підвищеної військової загрози», – підкреслила Марина Порошенко.
 
Як зазначив голова фракції «ЄС» у Київраді Володимир Прокопів, необхідно розробити кризовий сценарій створення військово-цивільних адміністрацій у районах ймовірних воєнних дій. Окрім того, вкрай важливо налагодити навчання і тренування ЗСУ та підрозділів територіальної оборони.
 
«Також закликаємо прийняти закон України про відповідальність за колабораціонізм і російську пропаганду. І відкрити кримінальні провадження проти всіх депутатів Держдуми РФ, які голосували за визнання ЛДНР, а також вищих посадових осіб, які готували це рішення», – зауважив Володимир Прокопів.
Марина Порошенко закликала усіх українців до єднання перед російською загрозою, а партнерів України – до невідкладного запровадження санкцій проти агресора.
 
«Ми віримо в наші Збройні сили, територіальну оборону, у силу духу і героїзм українського народу. Україна і далі впевнено крокуватиме у майбутнє пліч-о-пліч з демократичними державами, у ЄС та НАТО. За цей вибір ми заплатили високу ціну. Нам не треба чужого, але й свого не віддамо», – підкреслила лідерка «ЄС» у столиці.
 

Як писав “ВК”, 22 лютого російський президент Володимир Путін визнав за самопроголошеними “ЛНР” і “ДНР” право на Донеччину та Луганщину, а також висунув Україні черговий ультиматум. Перед цим Рада Федерації дала згоду Путіну на використання російських військових за кордоном.

Читайте такожРада ухвалила заяву щодо визнання Росією “ЛДНР”: про що йдеться

Сьогодні, 22 лютого,   Порошенко приніс Зеленському план укріплення оборони держави.

 

Великий Київ у Google News

підписатися