“ЄС” вимагає від “переляканого президента” терміново скликати РНБО

Автор: Тетяна Сененко
20:57 26.03

Загибель протягом лише останньої доби чотирьох українських воїнів-героїв і пропозиції щодо оборонно-дипломатичних дій України у відповідь на провокації росіян слід негайно розглянути на РНБО. Влада має пояснити суспільству, який у неї план.

“ЄС” вимагає від “переляканого президента” терміново скликати РНБО

“Крім ситуації на фронті, «Європейська Солідарність» вимагає розглянути на РНБО і катастрофічну ситуацію з пандемією коронавірусу. Зеленський сам, очевидно, впоратись не може, тож потребує підживлення  колективним розумом безпекової інституції”, – йдеться у повідомленні.

В ЄС додають, що ці важливі питання, а не розбиті двері і графіті на стінах Офісу переляканого президента, мають розглядатися і на позачерговому засіданні Верховної Ради.

В центрі уваги мають бути не фобії Зеленського, а захист людей від викликів та загроз.

Нагадаємо, сьогодні російські найманці обстріляли із мінометів українські позиції в районі селища Шуми на Донбасі. У результаті обстрілу загинули чотири військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил, двоє отримали поранення.

Нагадаємо, більшість українців вважають, що Володимир Зеленський не має достатнього досвіду і компетентності, щоб для посади президента України.

Тим часом, понад три тисячі містять хештег #ЗеленськийЛох і їх кількість постійно зростає. Так українці висловлюють невдоволення суботніми подіями, затриманнями та іншими рішеннями чинної влади.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...