“ЄС” скликає позачергову сесію Київради

19:44 08.10.2020

Причиною такого рішення стала критична епідеміологічна ситуація в столиці.

“ЄС” скликає позачергову сесію Київради

Про це повідомляє офіційний портал Європейської солідарності

Депутати “Європейської солідарності” звертаються до Віталія Кличка з метою скликати позачергову сесію Київської міської ради. Головним об’єктом обговорень стане катастрофічна ситуація з коронавірусною інфекцією. Депутати впевнені, що держава пустила ситуацію “насамотік” та закликала підтримати фахівців медичної сфери.

Голова столичного осередку партії «ЄС» та секретар Київради Володимир Прокопів заявив, що високий приріст хворих на добу (понад 10%) створює “вкрай загрозливу ситуацію в місті, коли багато киян просто фізично не зможуть отримувати необхідне медичне забезпечення у разі складного перебігу хвороби”.

Нагадаємо, що через десять днів у лікарнях Києва може настати повний колапс.

Прокопів наголосив, що що деякі медичні заклади Києва (наприклад, клінічні лікарні №6, №7, №9) вже мають майже 100%-у заповненість ліжок хворими на COVID-19.

На позачерговому скликанні члени “Європейської Солідарності” збираються ініціювати перегляд бюджету та перегрупування окремих видатків на пріоритетні сьогодні цілі: доплати лікарям та фінансування медичних закладів, які займаються лікуванням хворих на COVID-19. 

Читайте також: у КНУ ім. Т. Шевченка карантин. Усіх студентів відправили додому

 

Великий Київ у Google News

підписатися