Єрмака -геть! Вулицю на Оболоні хочуть перейменувати на честь сера Вінстона Черчилля

Автор: Любава Лисичкіна
23:19 26.01

Вулиця в Оболонському районі, яка пролягає від проспекту Степана Бандери через вулицю Куренівську, названа на честь Єрмака Тимофійовича – донського отамана, який в XVI сторіччі завоював західну Сибір та включив землі сибірських народів до Московської держави.

Єрмака -геть! Вулицю на Оболоні хочуть перейменувати на честь сера Вінстона Черчилля

Про це ідеться у петиції № 10905.

Автор звернення вважає, що Єрмак став уособленням завойовницької, імперської політики Росії, є частиною історії  ворога країни і не має жодного відношення до України.  

Натомість, одним з жестів дружності і вдячності Великій Британії, на думку автора петиції,  може бути перейменування однієї з вулиць Києва на честь сера Вінстона Черчилля – британського державного діяча XX століття,  прем’єр-міністра Великої Британії.   

«Сер Вінстон Черчилль згідно з опитуванням «100 найвизначніших британців» посідає перше місце серед найвидатніших британців, його шанують в Великій Британії та поважають по всій Європі, де його розглядають як звитяжного лідера часів війни, що відіграв важливу роль у захисті європейської демократії проти поширення нацизму і комунізму», – додає деталей автор.  

У зверненні до Київради також  пропонується  розглянути питання про встановлення на майбутній вулиці Черчилля  йому пам‘ятника.   

До слова, киянин звернув увагу, що останній потяг в метро їде раніше.

 

Великий Київ у Google News

підписатися