Єгор Фірсов про звільнення корупціонерів у КМДА, факапи Кличка та псевдо позицію Берези

19:35 04.09.2020

Єгор Фірсов — колишній нардеп партій УДАР і ЄС та екс голова Держекоінспекції України балотується в мерське крісло цьогоріч. Розповів, що на вибори його змусив піти сам Віталій Кличко, а також про корупційні схеми, які залишили чиновника без власної квартири у Києві. І відверто про делетанські підходи на виборчій кампанії інших кандидатів — Берези та Притули.

Єгор Фірсов про звільнення корупціонерів у КМДА, факапи Кличка та псевдо позицію Берези

Короткий екскурс:

Єгор Фірсов балотується в мери столиці з партією “Екологічна альтернатива” з акцентом на вирішення еко-проблем. Впевнено тримається перед журналістами та запевняє, що його команда має шанси пройти до Київради, а він посісти омріяну посаду. Хоча останні рейтинги показують, що він далеко не у першій 5-ці мерських перегонів. Більше того, сам Єгор зізнався журналістові Big Kyiv у факті, що Віталій Кличко вважає його аутсайдером цьогорічних виборів.

Роботу ж нинішнього мера за 6 років у сфері еко-питань пан Фірсов оцінює між нулем та одиницею за десятибальною шкалою. Щодо своєї позиції у соціологічних рейтингах, де він не входить в ТОП-5 можливих переможців, запевняє, що має шанси “прорватися” за рахунок комунікації з людьми. І називає інші соціологічні дані, згідно яких 35% киян віддали б свої голоси за нього.

Дісталося від політика не лише меру, але й Київраді, яку він назвав «крейзі». Але про стару дружбу із Віталієм Кличком ніколи не забував, адже саме діючий мер столиці колись привів Єгора Фірсова у велику політику, бо той надсилав йому листи з проханням допомогти.

Свою екологічну програму вважає єдиною і правильною для столиці. Скептично дивиться на подібні програми інших кандидатів. Екологія – екологією, але Київ має й інші проблеми, в яких Фірсов (сам визнає) некомпетентний на 100%. У таких випадках чиновник буде покладатися на професіоналів “Екологічної альтернативи”, які займатимуться цими пунктами у програмі.

Інше питання: чи за таких обставин зможуть кияни довірити йому управління мегаполісом?

Відповідь на нього і не тільки дізнайтеся у повній версії дебютного інтерв’ю великого спецпроекту «Гостро й непросто». Куди ми запрошуємо до розмови всіх кандидатів у мери Києва, щоб прямо і відверто – без проплат і домовленостей озвучити кандидатам найнесподіваніші питання. Насправді кияни давно вже чекають на них відповіді – дивіться!

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...