Єдиний майновий комплекс ДП “Центр-Сервіс” виставлено на приватизацію

17:50 05.02

Фонд державного майна України оголосив аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу ДП “Центр-Сервіс”, розташованого у місті Київ.

Єдиний майновий комплекс ДП “Центр-Сервіс” виставлено на приватизацію Фото: wikimapia.org

Регіональне відділення Фонду держмайна по місту Києву пропонує інвесторам Єдиний майновий комплекс ДП “Центр-Сервіс”, розташований у центральній частині Києва, в Урядовому кварталі за адресою вул. Інститутська, 16.

Будівля, в якій розташований Єдиний майновий комплекс, є пам’яткою архітектури місцевого значення. ДП “Центр-Сервіс” володіє трьома приміщеннями в будівлі: у підвалі, на першому та другому поверхах. Підвал площею у 207,9 кв. м має підведене електро- та водопостачання, площа першого поверху складає 449,1 кв. м, другого — 112,5 кв. м, приміщення також має фасадний вхід.

Державне підприємство “Центр-Сервіс” здійснює надання послуг з пошиття та ремонту одягу, а також послуги салону краси. Наразі на підприємстві працює 11 осіб.

Згідно з умовами приватизації, новий власник повинен не скорочувати колектив впродовж 6 місяців, а також укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури місцевого значення.

Більше про ДП “Центр-Сервіс” та історичну будівлю по вул. Інститутській, 16 дивіться у Блозі прозорої приватизації на YouTube-каналі.

Реєстрація на участь в приватизаційному аукціоні Єдиного майнового комплексу ДП “Центр-Сервіс” триває до 16 лютого 2021 року.

Дата проведення аукціону: 17 лютого 2021 року.

Стартова ціна: 28 892 000 гривень.

Детальніше про ДП “Сервіс-Центр” можна дізнатися за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...