Єдиний київський час пропонують встановити в Україні

17:49 10.10.2020

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук пропонує встановити і закріпити на території України єдиний київський час і відмовитися від подальшого переходу на зимовий і літній часи.

Єдиний київський час пропонують встановити в Україні

Про відповідний законопроект він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні зареєстрував законопроєкт про “Про обчислення часу в Україні” (реєстр. номер 4201), яким передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників”, – йдеться в повідомленні.

За словами Стефанчука, щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей: погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб. На його думку, прийняття закону забезпечуватиме стабільний природній цикл життєдіяльності людини, сприятиме покращенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення.

Зазначається, що 84% відсотків жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній та зимовий час, що було підтримано Європейським парламентом.

Нагадаємо, щороку в Україні переводять стрілки годинників на так званий “літній” і “зимовий” час. У цьому році переведення відбудеться з суботи, 24 жовтня, на неділю, 25 жовтня. Саме у ніч на 25 жовтня о 4:00 українці перемістять стрілки годинників на одну годину назад.

Як повідомлялося, Кабмін переніс три робочих дні у 2021 році: скільки відпочиватимуть українці – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...