«Єдиноріг з Осокорків» став одним з переможців конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер»

Автор: Любава Лисичкіна
19:19 13.11

Цьогоріч на конкурс було подано 417 відеосюжетів, знятих на теми «Небанально про українську культуру», «Як війна вплинула на спільноту мого міста чи села», «Моя євроінтеграція».

«Єдиноріг з Осокорків» став одним з переможців конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер»
оренда квартири Київ

 Як повідомляється, було обрано 10 переможців з усіх учасників, які створили унікальний відеосюжет.

З цих переможців четверо – це діти з Києва та передмістя. 

Перший у переліку переможців — дев’ятикласник із Києва Аскольд Оксаніч, який зняв відеосюжет «Єдиноріг з Осокорків». У ньому юний репортер розповів про сусідів – сім’ю Руденків з Лисичанська, що вимушено переїхала до Києва внаслідок російського повномасштабного вторгнення, та перевезла з собою поні, єнота та інших тварин.

Крім цього, серед юних репортерів переможцями стали три десятикласниці. Це Лілія Ленка з м. Вишневого – дівчина відзначена за сюжет «Культура України як те, про що потрібно говорити».

powerukraine

 Соломія Павлюк із Борисполя на Київщині підготувала відеосюжет «Непереможні», а Єлизавета Куракіна із Києва, яка зараз мешкає за кордоном, створила сюжет «Як вимушена євроінтеграція впливає на підлітків?».

Переможців другого національного конкурсу «Репортер» запросять на триденний «Репортер Camp» до Києва для навчання та спілкування з топовими українськими журналістами та інфлюенсерами.

До слова, Київщина передала 96 дронів та інше обладнання легендарній бригаді, яка захищала область від окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися