Яскравий та чистий. Перехід на проспекті Науки перетворили на артоб’єкт (ФОТО)

16:38 23.09

В травні підземні переходи, які ведуть з проспекту Науки до Центрального автовокзалу та Деміївського ринку в Києві, закрили на капітальний ремонт – їх перетворювали на справжні артоб’єкти. І ось нарешті переходи знову відкрилися – тепер вони яскраві, а орієнтуватися в них стало легше. “Великий Київ” побував там і ділиться з вами першими фото.

Яскравий та чистий. Перехід на проспекті Науки перетворили на артоб’єкт (ФОТО)

Художники, яких було залучено для участі у даному проекті, – найкращі українські муралісти та графіті-художники: Саша Корбан, Андрій Кальков, Славік Шум.

Для більш зручного візуального орієнтування в просторі підземних переходів художники розробили так звану навігаційну систему за допомогою певних кольорових гам та тематичних елементів. Так, різні напрямки відрізняються між собою, що допомагає пішоходам легко зорієнтуватися.

Наприклад, синя кольорова гама вказує дорогу до Автовокзалу, відтінки жовтого кольору – до Roshen Plaza, сірого – до бібліотеки ім. Вернадського, а бірюзово-помаранчева гама – до Деміївського ринку.

Переход Науки Переход Науки Переход Науки Переход Науки Переход Науки Переход Науки
загрузка...

Окрім кольорових орієнтирів в своїх абстрактних композиціях митці використовують також і тематичні елементи, що асоціюються з тим чи іншим об’єктом (книги, валізи, автобуси з пасажирами тощо).

Крім того, тут також з’явилось нове освітлення, нові дренажні насоси. Проект втілено за підтримки кондитерської корпорації Roshen.

Нагадаємо, Roshen збудує в Києві новітній концертний зал замість палацу культури.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...