Яскравий мурал прикрасив школу на Троєщині

16:02 13.07.2020

Учнів столичної школи №300 на Троєщині у новому навчальному році чекає приємна несподіванка – на фасаді їхнього закладу з’явився яскравий мурал. На малюнку зображена захоплена читанням дівчинка, поруч з якою купа книг. Через її плече на сторінку книги заглядає єнот.

Яскравий мурал прикрасив школу на Троєщині

Автор малюнку – столичний художник мураліст Віталій Гідеван.

В наш час, книжки втрачають свою популярність, адже на зміну їм приходять нові технології. Більшість дітей та дорослих віддають перевагу інтернет-виданням. Але жоден телефон не зможе замінити друкованого видання, цей особливий запах нової книги та шелест сторінок, тактильний контакт із цікавою книгою, яка занурить у вихор казкових історій і власних фантазій. А якщо книги роблять із вторинної сировини, то це ще й величезний плюс на нашої природи!” – пояснює свій задум автор.

мурал, Гидеван

Нагадаємо, Віталій Гідеван не вперше розмальовує дитячий світ яскравими фарбами. Наприклад, у школі на Березняках він намалював школярку з єнотом у рюкзаку, на Оболоні – єнота з книгами, на Троєщині – апетитні фрукти і солодощі, а школу на Печерську прикрасив муралом з дітьми-соняхами. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...