Яким буде Американський університет у Києві – фото

Автор: Галина Ворона
23:23 19.12.2021

У Києві наступного року відчинить двері для студентів американський університет, який облаштують в будівлі Річкового вокзалу біля станції метро “Поштова площа”.

Яким буде Американський університет у Києві – фото

Про те, яким буде майбутній виш, розповів виданню “Forbes Україна” його співзасновник Курт Волкер.

Разом із тим з’явилися візуалізації нового університету.

За словами Волкера, університет має на меті прийняти перших студентів на магістерські програми навесні 2022 року, а на ступінь бакалавра – у вересні. Обіцяють, що вартість навчання буде нижчою, ніж у США чи інших країнах, де навчаються українські студенти.

Як виглядатиме новий Американський університет у будівлі Річкового вокзалу

Зараз встановлюють ринкову ціну, очікується, що вона буде нижчою, ніж у США чи інших країнах, де навчаються українські студенти, та не дуже відрізнятиметься від цін у київських приватних школах – це приблизно до 21 тисячі доларів за рік. Крім того, планують субсидіювати навчання та давати знижки.

Офіційно навчання має розпочатися саме восени 2022 року.

Як виглядатиме новий Американський університет у будівлі Річкового вокзалу

Спочатку відкриють програми в галузі менеджменту та ІТ, а згодом – у сфері інженерії, архітектури, дизайну та права.

Як виглядатиме новий Американський університет у будівлі Річкового вокзалу Як виглядатиме новий Американський університет у будівлі Річкового вокзалу

Нагадаємо, про створення Американського університету в Києві стало відомо у березні цього року. Його створюють за участі Університету штату Аризони, який за інноваційністю обігнав Стенфорд і Гарвард і вже 7 років залишається вишем номер один у Сполучених Штатах. До проєкту залучають інвесторів як з української, так і з американської сторони. Приміщення історичної будівлі Річкового вокзалу віддали в оренду Американському університету на 10 років.

Великий Київ у Google News

підписатися