Якщо український президент “хіхікає”, інші нам допомагати не будуть — Порошенко про мовчання Зеленського на статтю Путіна

Автор: Любава Лисичкіна
21:46 16.07

Петро Порошенко закликає Володимира Зеленського відповісти на статтю, яку російський лідер Володимир Путін написав про українців.

Якщо український президент “хіхікає”, інші нам допомагати не будуть — Порошенко про мовчання Зеленського на статтю Путіна

Про це  лідер “Європейської Солідарності”  Петро Порошенко заявив в ефірі “Прямого”.

“Я всі п’ять років свого президентства мав тверде переконання, що першим Україну має захистити український народ. Якщо український президент “хіхікає” та він дуже зайнятий і не знайшов часу, щоб надати рішучу відповідь, інші нам допомагати не будуть. Нажаль, я вимушений це констатувати. За всі п’ять років мого президентства, незважаючи на жорстке протистояння, Путін таких статей не писав. За п’ять років мого президентства Путін паспорти на Донбасі не видавав. Зараз 700 тисяч під тиском отримали російські паспорти. Це два ключових (фактори – ред.), щоб виправдати агресію, вторгнення, приєднання: перше – немає української мови, там тільки росіяни; друге – там всі громадяни Росії і ми вводимо війська для захисту своїх громадян”, – наголосив Порошенко.

На переконання Порошенка,  та сама теза була використана Путіним у 2008 році у Осетії.  Саме тому він радить Володимиру Зеленському не мовчати.

“Тому перш за все ми маємо вимагати, щоб нація говорила одним голосом, щоб ніхто не боявся, що стане думати Путін, як він відреагує. Тому я хочу порадити – не мовчіть, Володимире Олександрович, час написати ті слова, які Путін заслуговує, час зміцнити та відновити міжнародну солідарність з Україною. Це єдиний інструмент, який примусить Путіна зупинитись”,  – додав Петро Порошенко.

Нагадаємо, президент РФ Путін опублікував на сайті Кремля статтю українською та російською мовами “про історичну єдність росіян і українців”. Вона містить майже 40 тисяч символів. Стаття починається з того, що Путін пригадує сказані нещодавно слова про те, що “українці та росіяни – один народ, одне ціле”.

Як відомо,  “Слуга народу” з комітету освіти назвала Верховну Раду “Верховним совєтом”: деталі скандалу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...