Якою цьогоріч буде весна – прогноз від бабака Тимка

Автор: Галина Ворона
15:41 02.02

У багатьох країнах світу 2 лютого відзначають День бабака, коли будять цю тваринку та по її поведінці визначають, якою цьогоріч буде весна. Ця традиція міцно прижилась і в нас, а бабак Тимко із харківської династії віщунів уже дав свій прогноз на майбутню весну.

Якою цьогоріч буде весна – прогноз від бабака Тимка

Тимка розбудили сьогодні, 2 лютого, на біостанції Харківського національного університету імені Каразіна у селі Гайдари, повідомляють на Facebook-сторінці ХНУ.

Відомо, що прокинувшись від зимової сплячки, він виповз із нори й не побачив своєї тіні. Це означає, що весна прийде рано.

Весна настане рано. Це не означає, що зараз і у цей момент, тому потрібно буде почекати шість тижнів”, – заявила доглядачка бабака Надія Токарська.

А організаторка “пробудження” гризуна-метеоролога Людмила Доля, додала, що “бабаки ніколи не помиляються з прогнозом, здебільшого підводить погода”.

Крім погодного прогнозу, Тимка також попросили порадити найкращий, на його думку, спосіб уберегтися від COVID-19. Перед гризуном поставили порожню ємність із написом “Вакцина” (як пояснили організатори прогнозу, вона символізує вакцину, якої ще немає в Україні), спортивні снаряди, які символізують заняття спортом, фрукти (здорове харчування), сало з часником (традиційний український рецепт зміцнення імунітету), космічний апарат із написом “На Марс” та іграшкового Почекуна з написом “Витримка”. Тимко спочатку побіг до спорту, а потім до Почекуна.

Значить, ми не забуваємо про здоровий спосіб життя, займаємося спортом і гуляємо на повітрі, й не забуваємо про витримку”, – витлумачила другий прогноз Тимка IIІ Надія Токарська.

Нагадаємо, цьогорічний січень поставив 9 рекордів, на видав подвійну норму снігу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...