Якісна вода для цілого мікрорайону: у Бучі запустили в роботу нову станцію знезалізнення води

Автор: Галина Ворона
17:24 25.06

У Бучі запрацювала нова станція знезалізнення води. Вона забезпечуватиме якісною водою тисячі мешканців мікрорайону Тарасівка.

Якісна вода для цілого мікрорайону: у Бучі запустили в роботу нову станцію знезалізнення води

Про це розповів мер Бучі Анатолій Федорук.

Втім, запевняє місцевий голова, це не просто технічна споруда, а справжня інвестиція у розвиток міста, адже проєкт дозволить не лише покращити якісь води для бучанців, але й сприятиме збереженню довкілля.

Окрім Тарасівки, триває реалізація таких проєктів у мікрорайонах Склозавод, Гаврилівка старостат. Загалом у планах міста — побудова ще дев’яти подібних об’єктів у різних куточках громади. 

За словами Анатолія Федорука, цей проєкт реалізований у співпраці з міжнародними партнерами і є частиною стратегії з модернізації інфраструктури та впровадження сучасних технологій у Бучанській громаді.

 

Читайте також: Ще один крок до енергонезалежності: у Бучанській громаді запрацювала сонячна електростанція, яка забезпечує мешканців водою

Нагадаємо, корейська компанія допоможе модернізувати Бучанський водоканал  та  добудувати садочок у Бучі, який був пошкоджений під час окупації міста.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин