Якби ви вчились так як треба. З’явився онлайн-курс з української мови

Автор: Тетяна Сененко
20:11 19.05

Міністерство культури і інформаційної політики України на базі київського «Освітнього хаба» запустило безкоштовний мультимедійний курс «Сучасна українська мова»

Якби ви вчились так як треба. З’явився онлайн-курс з української мови

Про це розповів міністр культури Олександр Ткаченко на своїй сторінці в Facebook.

“Курс розроблений за технологією, що дозволяє бути максимально залученим в процес. Сторітеллінг, квести, тести та інші формати допомагають краще засвоїти правила. При цьому підтримуючи інтерес і запам’ятовуючи основи і складні моменти з трьома модулями: правопису, ділового мовлення і самої мови і мови. До того ж, блоки доступні в онлайні. Тому проходити їх, за бажанням, можна і вдень, і вночі”, – написав він.

Курс складається з трьох модулів:

мова і мова;
орфографія;
ділова українська мова.

У кожному модулі свої головні герої, які, завдяки отриманим знанням і навичкам, досягають своєї мети в рамках оволодіння українською.

Мета курсу – стимулювати і мотивувати до використання української мови в повсякденному житті, роботі та побуті. А також показати, що вчити і вдосконалювати мову – це не страшно, не складно, а навпаки – весело і легко.

Читайте також: У столиці можна пройти безкоштовні курси по цифровому маркетингу: деталі

Пройти курс «Сучасна українська мова» можна за посиланням.

Читайте також: У Києві запустили курси подружнього життя

До слова, у Сирецькому парку можна пройти курси жіночої самооборони. Це можливість говорити про проблему нападу на жінок (у громадських місцях), напрацювати фізичні навички самооборони, отримати корисну інформацію у площині психологічній та юридичній — від експертів з цих питань, знайти однодумців.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...