Яка ця-ця! Фото незвичайної синички за кілька днів назбирало понад 2,5 тис вподобань

Автор: Любава Лисичкіна
22:56 26.01.2021

Диво-пташка, яка зазвичай ховається від людей подалі, потрапивши на фото, наробила галасу.

Яка ця-ця! Фото незвичайної синички за кілька днів назбирало понад 2,5 тис вподобань Фото: Чарівна пушинка: біла довгохвоста синиця.
Світлодіодне освітлення

Фото оприлюднено у  Facebook  у групі “Тваринний світ України”. 

Автором фото білої довгохвостої синиці є користувачка соцмережі Ніна Лебедєва Пахнюк.   Відповідно до допису, диво-пташка потрапила до об’єктиву фотокамери 18 січня у Віті Поштовій, що на Київщині.

“Чарівна пушинка: біла довгохвоста синиця”, – підписала  фото авторка.

Фото синички  зібрало понад 2,5 тисячі лайків, 107 коментарів та більше 300-т перепосилань. І все це за досить короткий час, адже фото у групі з’явилося 24 січня.

Фотографія   викликала справжній бум коментарів. “Ніколи таких не бачила”, “Чарівняшка”, “Ну така ж миленька, дякую за фото!”, “Не можна бути гарнюньою такою! Потому, что нельзя,Потому, что нельзя, Потому , что нельзя быть красивой такой ….”,  “До моєї годівнички прилітають великі розбишакуваті синички, але, буває, що і малі блакитні гарнюсінькі і спокійніші від великих, теж з”являються та підживлюються. А ось таких, білих, не зустрічала”, “Яка ця-ця” —  пишуть любителі природи і птахів під світлиною.

Синиця біла (Parus Cyanus)  – перебуває під охороною Червоної книги України (статус – рідкісний) та Бернською конвенцією. Це невелика за розмірами і дуже рухлива пташка з властивим тільки їй блакитно-білим оперенням і вагою  у 10—16 г.   На території України гніздиться на Західному Поліссі, трапляється зрідка на решти території країни, крім степової зони. На відміну від синиці блакитної синиця біла птах потайний, частину часу проводять в глибині густої рослинності. В Україні біла синиця збереглася тільки у важкодоступних для людини лісах в середній течії Прип’яті та Стоходу.  

До слова, під Переяславом помітили червоногрудих снігурів (ФОТО). Це дуже самостійні птахи, які горнуться людського товариства лише у люті морози та голодну зиму.

Великий Київ у Google News

підписатися