Як живе тигрова мама: столичний зоопарк поділився “приватним” життям родини хижаків (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
23:45 29.07

У Київзоо живе родина трьох тигрів – 15-річна мама Амба та її двоє майже 13-річних дітей – Рена та Малиш.

Як живе тигрова мама: столичний зоопарк поділився “приватним” життям родини хижаків (ФОТО)

Як пояснили у столичному зоо, за сучасними оцінками, в природі залишається 3900 тигрів, але для захисту цього виду потрібно багато працювати, якщо людство хоче  забезпечити його майбутнє в дикій природі.

Мама-тигриця народила тигренят у зоопарку у 2008 році. Їх назвали Малиш  і Рена.
Малиш спокійний, любить багато спати протягом дня.  Коли не хоче йти або не має настрою – може ігнорувати працівників, які кличуть. Коли має добрий настрій – любить спілкуватися з працівниками відділу. Дуже любить поїсти.
Рена по характеру дуже грайлива, любить бавитися, стрибати. Часто сидить в засідці в кущах і вдає вигляд, що полює на працівників, які її кличуть, але якщо думає, що на неї не звертають увагу – часто зразу прибігає перевірити, чому. Теж, як і Малиш, любить спілкуватися з працівниками, видаючи характерні звуки.
Малиш п’ять разів на тиждень має в раціоні 8 кг яловичини, також один раз в тиждень 8 кг м’яса індички. Раз на тиждень – голодний день.
Амба і Рена мають п’ять разів на тиждень яловичину по 6 кг та один раз м’ясо індика – 6 кг. У Рени раз в тиждень голодний день. У Амби через її вік голодний день відсутній, замість нього вона отримує додатково 6 кг яловичини.
Нагадаємо, в КМДА розробляють електронні перепустки на транспорт на випадок локдауну.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися