Як записати дітей до садка киянам і переселенцям – пояснення КМДА

Автор: Галина Ворона
18:55 31.05

Завтра у Києві відновлять роботу 34 дитсадки. Своїх дітей до них можуть відправити не тільки мешканці столиці, а й тимчасово переміщені особи та військовослужбовці. Для цього потрібно пройти певну процедуру.

Як записати дітей до садка киянам і переселенцям – пояснення КМДА

Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, столична влада розробила механізм запису до садків, який “на перший погляд виглядає складним, але це необхідний крок, аби уникнути хаосу”.

Так, для киян, чиї діти вже ходили в той чи інший садочок, достатньо надати довідки з роботи від обох батьків до свого ДНЗ і отримати направлення до “чергового” садочка в районі.

Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані в столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого ДНЗ та отримати направлення.

Садочки у всіх районах будуть відкриватись поступово, враховуючи наповнюваність вже відкритих ДНЗ”, – пояснив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що сьогодні в столиці працюють над тим, щоб у найкоротший термін максимально приготувати київські дитячи садочки до повноцінної безпечної роботи.

Нагадаємо, від завтра відкриються 34 муніципальних садочки і 15 приватних (ПЕРЕЛІК).

Великий Київ у Google News

підписатися