Як викладати під час війни: в Україні запустили онлайн-курс для вчителів

Автор: Марина Максенко
01:23 10.12.2022

У співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra, МОН та за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ, ГС “Освіторія” для шкільних вчителів, директорів і адміністрації стартував безкоштовний онлайн-курс про безпечну освіту під час війни.

Як викладати під час війни: в Україні запустили онлайн-курс для вчителів
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

“10 змістовних відео допоможуть учителям швидко поглибити знання щодо евакуаційних заходів, безпеки укриття, дистанційного і змішаного навчання, а також опанувати техніки психологічної підтримки та ефективної комунікації в умовах кризи”, – йдеться у повідомленні.

Курс включає вичерпну та експертну інформацію про: алгоритм дій під час повітряної тривоги; організацію простору в укритті; активності для дітей в укритті; ефективні методики змішаного та онлайн-навчання; психологічну допомогу дітям; інструменти для підтримки ментального здоров’я вчителів; мінну безпеку для дітей; здоровий спосіб життя в умовах війни; взаємодію вчителів з батьками.

Реєстрація на курс за посиланням. Усі, хто успішно пройде навчання, отримають сертифікат із підвищення кваліфікації на 0,2 кредиту ЄКТС.

Великий Київ у Google News

підписатися