Як вибрати сільськогосподарську техніку: корисні поради

18:15 22.02

У сільському господарстві використовують спеціальні машини для засівання й обробки полів, збирання врожаю. Це техніка, розрахована на виконання конкретних задач, від її потужності й можливостей залежить ефективність робіт.

Як вибрати сільськогосподарську техніку: корисні поради

За допомогою спеціальних машин виходить значно збільшити продуктивність й зменшити трудомісткість задач та оптимізувати процеси. С/г техніка на adam.ua – це сівалки, трактори, комбайни та велика кількість іншого транспорту й додаткового обладнання для нього. У каталозі зручно підібрати моделі для малих або великих підприємств.

Які машини потрібні в сільському господарстві

  • Під час засівання та обробки ґрунту, внесення добрив, вирощування культур та інших робіт не обійтися без:
  • Тракторів – вони присутні в арсеналі навіть невеликих компаній, адже призначені не тільки для культивації землі, а й перевезення вантажів. Вони поділяються на колісні й гусеничні.
  • Комбайнів – їх використовують під час збирання та обробки рослин, а саме збору врожаю, обмолоту й швидкої очищення зерна без зайвих витрат часу.
  • Косарок – за допомогою цих машин зрізають траву та сіно, щоб очистити поле від бур’янів. Косарки бувають ручними й автоматичними. Їх вибирають залежно від характеристик ділянки та рослин.
  • Сівалок – призначені для точечного висівання насіння, забезпечують рівномірне розподілення посівного матеріалу на полі.

Для збирання врожаю зернових культур використовують жниварки для прискорення й підвищення ефективності процесу.

Які критерії мають значення під час вибору?

Перший важливий показник – потужність, вона залежить від величини підприємства та розмірів поля. Для великого, відповідно, знадобляться максимальні характеристики. Ефективність виконання технікою поставлених задач залежить від продуктивності, тому другий критерій вибору – можливості конкретної машини.

Спецтехніку використовують і для перевезення, тому тут має значення й вантажність. За умови правильного вибору обладнання ADAM допоможе ефективно вирішувати завдання по догляду за полем і зеленими насадженнями, збирання й обробки врожаю.

Великий Київ у Google News

підписатися