Як вибрати годинник Omega: професійні рекомендації

19:19 26.11.2021

Серед різноманітності аксесуарів дуже важливо підібрати ідеальний елемент, який чудово доповнив би образ. Адже їхнє основне завдання саме робити лик завершеним, індивідуальним.

Як вибрати годинник Omega: професійні рекомендації

Велике кермо в іміджі кожної людини (як чоловіків, так і жінок) відіграють наручні годинникові механізми. Професійні стилісти Імідж рекомендують звернути увагу на годинник Omega, який належить до класу люкс і вже багато років перебуває на піку популярності серед ділових людей.

Критерії вибору наручного годинника Omega

Вироби відомого у всьому світі бренду мають просте і функціональне оформлення в класичному стилі. Кожній моделі притаманні кругла форма середнього розміру корпусу, лаконічний сталевий браслет, для кріплення якого створені широкі вушка, традиційний дизайн циферблату. У годиннику Omega немає нічого яскравого і ефектного, але вони мають якийсь магічний шарм. Ці вироби вибирають професіонали, які цінують високу якість, стильність, елегантність.

Для успішного вибору виробу професійні стилісти рекомендують:

  • Вибрати колекцію з класичними чи професійними виробами. Перший варіант, зазвичай, вибирають ділові люди. А другий відомий спеціалізованою спрямованістю. У колекціях є вироби для польотів, перегонів, подорожей, занурень.
  • Визначити матеріал та колір корпусу. Багато моделей компанія виготовляє з жовтого благородного металу, що дуже подобається консервативним людям. Поціновувачам ексклюзивних моделей варто звернути увагу на вироби, покриті рожевою позолотою. Цінителі надійності та практичності можуть купити вироби зі сталі або кераміки.
  • Вибрати розмір та форму корпусу. Примітно, що Омега не виготовляє вироби з великими корпусами. Більшість чоловічих моделей мають діаметр циферблату до 42 мм, жіночих – до 34 мм.
  • Підібрати механізм. Компанія виготовляє як механічний, так і кварцовий наручний годинник. Незважаючи на те, що спеціалізація бренду – механічні калібри, годинник на основі кварцу входить до професійних лінійок для чоловіків.
  • Вивчити функції, оскільки їх перелік дуже широкий. У компанії можна навіть підібрати модель із індикацією міст, циклом високосного року.
годинник Omega

Годинник Omega стане прекрасним подарунком, адже він досконалий у всьому. Стилісти imidge рекомендують включити хоча б одну модель до свого гардеробу, тим самим підкреслюючи високе соціальне становище та відмінне почуття смаку.

 

Великий Київ у Google News

підписатися