Як вплинули снігопади на рух поїздів та роботу аеропортів

15:32 15.01

Рясні снігові опади, що спостерігалися впродовж минулої доби у багатьох регіонах країни, не вплинули на рух поїздів, а також роботу аеропортів “Бориспіль” та “Київ”.

Як вплинули снігопади на рух поїздів та роботу аеропортів

Як повідомляє “Укрзалізниця, станом на ранок 15 січня пасажирські поїзди продовжують курсувати відповідно до графіка.

Минулої доби на роботах із прибирання снігу на станціях, платформах та коліях працювали майже 2,5 тис. залізничників. На низці станцій Південної  залізниці також були задіяні 8 одиниць спецтехніки.

Колійники, зокрема, очистили від снігу 6,3 тис. стрілочних переводів та понад 600 пасажирських платформ, з об’єктів залізничної інфраструктури було вивезено понад 4 тис. м³ снігу.

За даними пресслужби, аеропорт “Київ” вчасно підготувався до снігових опадів та пониження температури, тому всі рейси виконуються за розкладом і без запізнень.

Нині в автопарку, який працює на пероні аеропорту, є понад 120 одиниць спеціалізованої техніки: вимірювач коефіцієнта зчеплення на злітно-посадковій смузі Skiddometer BV11, діайсери (техніка для обробки літаків рідиною від ожеледі), установки для підігріву повітряного судна, навісне обладнання Boschung використовують для запобігання льодоутворення, машини для розсіювання піску, авто для нанесення рідкого хімреагенту, снігоочисна машинерія, вітрові машини, сміттєприбиральна техніка і трактори, бульдозери, грейдери, навантажувачі, снігоприбиральна техніка.

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” також не обмежує свою роботу через снігопад і продовжує працювати в штатному режимі.

Аеродромна служба забезпечує необхідний коефіцієнт зчеплення на злітно-посадковій смузі, руліжних доріжках і перонах. Для цього задіяно 20 одиниць спеціальної техніки.

Нагадаємо, у Києві ярмарки скасовано, снігу буде ще більше, а пункти обігріву вже готові прийняти громадян.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...