Як відремонтували центральну частину парку Партизанської слави

17:15 12.08.2020

У парку Партизанської слави, що має площу 100 гектарів і статус регіонального ландшафтного парку місцевого значення, капітально відремонтували центральну площу, яка займає близько 8 гектарів. Роботи тривали з з 2018 року.

Як відремонтували центральну частину парку Партизанської слави

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували центральну частину парку Партизанської слави, і поділився своїм враженням в Facebook.

За його словами, тут облаштували доріжки з ФЕМ-покриттям, встановили нові лави та урни, відремонтували громадську вбиральню та бюветний комплекс, встановили дитячий майданчик із гумовим покриттям, сучасне освітлення. Здійснили благоустрій та озеленення території.

Кличко зазначив, що найцікавішим та наймасштабнішим об’єктом оновленого парку, є світловий пішохідний фонтан.

Унікальність фонтану – в його конструкції: 5 високих арок створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. У вечірній час фонтан підсвічується LED-світильниками», – розповів Віталій Кличко.

На оновленій частині парку здійснили додаткове озеленення. Щоб додати кольору вхідній групі, тут висадили також клени, березу, магнолію, сакуру, кущову вишню, сливи. А для квітників використали багатолітні квіти.

Ми робимо Київ містом парків. За останніх 6 років відремонтували та реконструювали майже 380 парків і скверів! А понад 130 зелених зон отримали статус парку чи скверу», – додав мер.

київ, люди, парк партизанської слави київ, люди, парк партизанської слави

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, красень-водограй у парку Партизанської слави вже працює (ГРАФІК)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...