Як відремонтували лікарню №3, де лікують хворих на коронавірус (ВІДЕО)

14:05 23.10.2020

В Київській лікарні №3, де зараз лікують хворих на коронавірус, відремонтували обидва корпуси та приймальне відділення. Лікарні – майже 50 років. І жодного разу капітального ремонту тут не робили. 

Як відремонтували лікарню №3, де лікують хворих на коронавірус (ВІДЕО)

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко, який перевірив стан ремонту та показав відео з лікарні.

На сьогодні в медзакладі здійснили капремонт та утеплення фасадів корпусів. А також повністю відремонтували та обладнали приймальне і центральне стерилізаційне відділення. Тепер вони не поступаються європейським стандартам. Із комфортними умовами і найсучаснішим обладнанням. А для зручності людей із вадами зору на дверях до оглядових кабінетів розмістили таблички зі шрифтом Брайля”, – повідомив мер.

Також відремонтували в лікарні і мережі електропостачання та каналізаційні мережі, закупили цього року сучасне обладнання на 43 мільйони гривень. Наступними планують оновити реанімаційне відділення та операційний блок.

Нагадаємо, лікарня № 3 – одна з опорних для лікування хворих на коронавірус. Тут створили інфекційне відділення на 30 ліжок. 10 з яких – для інтенсивної терапії. Відділення почало працювати в жовтні та надало допомогу вже 86 пацієнтам. І в лікарні вже облаштовують додатково 60 ліжок для хворих на коронавірус.

Як повідомлялося, раніше мер Києва Віталій Кличко перевірив, як надають допомогу хворим на коронавірус у міській лікарні № 6, яка є опорною і наразі заповнена на 100%.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...