Як відновлюють зруйнований міст у Стоянці – фото

Автор: Галина Ворона
16:17 17.05

У Стоянці частково відновлюють міст, щоб відкрити рух для вантажівок по Житомирській трасі. Роботи планують завершити до кінця травня. Поки що поруч із зруйнованим мостом у Стоянці звели тимчасову переправу. Втім, проїхати там може поки лише легковий транспорт (до 10 тонн), вантажівкам доводиться робити величезний гак.

Як відновлюють зруйнований міст у Стоянці – фото

Як відновлюють міст – розповіли і показали в “Укравтодорі”.

За словами дорожників, на старій основі зводять тимчасову прогонову споруду, яка дозволить відкрити рух по лівому проїзду траси для вантажного автотранспорту.

відновлення мосту біля стоянки

Конструктив нової прогонової будови складається з металевих опор та металевих балок. На сьогодні змонтовано тимчасові опори на монолітних фундаментах та шість прогонових металевих конструкцій, влаштовано опалубку, продовжується влаштування арматурного каркасу. Найближчим часом планується влаштування монолітної плити та асфальтування.

відновлення мосту біля стоянки

Часткова відбудова мосту в Стоянці – важливий етап відновлення транспортного сполучення Києва та решти країни . Столичний регіон був і є ключовим логістичним вузлом, його функціонування неоціненне для життєдіяльності цілої країни”, – додали в “Укравтодорі”.

Читайте також: VR-музей пам’яті війни “проводить” 3D-тури по розбомблених містах Київщини

Нагадаємо, підрив мосту через ріку Ірпінь у селі Стоянка відрізав шлях для ворога до Києва із західного напрямку. Завдяки нашим захисникам столиця встояла, повертається до життя, а рух трасою М-06 Київ – Чоп відновлено.

Великий Київ у Google News

підписатися