Як вберегтись від онкологічних захворювань – 12 порад від МОЗ

13:51 28.01

Міністерство охорони здоров’я рекомендує дотримуватись 12 простих правил, аби зменшити ризики захворювання раком.

Як вберегтись від онкологічних захворювань – 12 порад від МОЗ

Відповідний допис з’явився на Facebook-сторінці МОЗ.

Одним з ключових факторів виникнення онкологічних захворювань є токсичність тютюну та алкоголю для людського організму. Саме тому рекомендується не тільки відмовитись від вживання цих виробів, а й організувати дозвілля так, аби проводити свій час в середовищі без диму.

Однак відсутність шкідливих звичок – далеко не панацея. Найголовніше – це ведення активного, здорового способу життя, яке напряму залежить від правильного харчування та регулярної фізичної активності.

Крім того, рекомендується перевірити своє помешкання на предмет радіоактивного забруднення. А людям, які працюють з канцерогенними речовинами, варто не забувати про засоби індивідуального захисту. 

До слова, навіть сонячні промені у надмірній кількості можуть збільшити ризик появи раку. Особливо це стосується дітей, тож їх здоров’я в першу чергу варто оберігати з допомогою сонцезахисних кремів.

І, звісно ж, слід регулярно брати участь у програмах скринінгу раку, аби вчасно виявbти та запобігти розвитку хвороби.

Нагадаємо, минулого року Уряд затвердив передачу грошей, які призначались для удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, на реставрацію храму, ремонт доріг та розвиток шахти. Загалом, з бюджету, виділеного на онкохворих, уряд забрав близько 104 млн грн. 

Читайте також: Відомий лікар-онколог Олег Ременник помер від коронавірусу

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...