Як припинити самоізоляцію після новорічних мандрів – інфографіка

19:44 03.01

Деякі українці зустрічали Новий рік вдома а деякі – за кордоном. Пояснюємо, як достроково припинити самоізоляцію людям, що повертаються з новорічних подорожей з-за кордону.

Як припинити самоізоляцію після новорічних мандрів – інфографіка

Алгоритм дій опублікували у Центрі громадського здоров’я України.

Перше, що необхідно зробити, це ПЛР-тест у верифікованій лабораторії України, які мають доступ до електронної системи Центру. лабораторії, які не мають доступу до системи, не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток “Дій вдома”. Перелік верифікованих лабораторій – за посиланням.

Дані про негативний результат вносить лабораторія самостійно. Будь-які відомості про негативний результат ПЛР-тестування, надіслані на пошту, повідомленням у соцмережах, надані телефоном тощо, до роботи не приймають. Результат дослідження лабораторія має ввести в електронну базу даних.

Зазначається, що номер телефону має відповідати номеру, для якого активовано застосунок «Дій вдома», і має бути записаний у правильному форматі, усі поля форми мають бути заповнені. Одна особа – один номер телефону (допускається іноземний номер).

Дані електронної платформи синхронізуються із сервісом «Дій вдома» автоматично. Синхронізація відбувається щогодини, без вихідних.

Основні три пункти, як припинити самоізоляцію після новорічних мандрів – в інфографіці:

Нагадаємо, з 8 до 24 січня планують ввести посилений “карантин зимових канікул” – які обмеження діятимуть.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...