Як пройшов бій між легендами Майком Тайсоном і Роєм Джонсом

12:16 29.11.2020

Вранці, 29 листопада за київським часом, відбувся бій між легендами боксу – 54-річним Майком Тайсоном і 51-річним Роєм Джонсом. Поєдинок пройшов  в Лос-Анджелесі на арені Стейплс-центр і завершився внічию.

Як пройшов бій між легендами Майком Тайсоном і Роєм Джонсом

Нинішній поєдинок носив характер виставкового і за регламентом складався з восьми раундів по дві хвилини. Поєдинок між Тайсоном і Джонсом вийшов хоч і виставковим, але повним боротьби.

На початку активнішим був Тайсон, який кілька разів потрапляв лівим боковим. У другій половині поєдинку вже Джонс був трохи активнішим, але не набагато. Проте судді переможця не визначили і оголосили нічию.

Зазначимо, що офіційного суддівства поєдинку не велося, але керівництво Всесвітньої боксерської ради (WBC), яке виготовило для переможця спеціальний пояс WBC Frontline Battle Belt, організувало неофіційне суддівство — підрахунок очок вели колишні чемпіони світу за версією цієї організації Крісті Мартін, Вінні Пацієнца і Чед Доусон, які і винесли вердикт.

Знаменитий конферансьє Майк Баффер відмовився оголошувати нічию, замість нього це зробив журналіст, який брав у інтерв’ю у боксерів. І Тайсон, і Джонс залишилися незадоволені рішенням суддів. Майк взагалі зі скандалом покинув ринг, він вилаяв усіх і пішов після закінчення бою.

Також у організаторів очікувано виявилося два однакових пояси:

За бій обидва спортсмени отримають по 1 мільйону доларів.

 

Нагадаємо, Олександр Усик переміг британця Дерека Чісору. Наступний – Джошуа.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...