Як працюватимуть дитсадки під час локдауну? Відповідь КМДА

16:26 14.12.2020

Під час локдауну навчальні заклади столиці внесуть змін у режими роботи. Працюватимуть у звичному режимі лише дитячі садочки.

Як працюватимуть дитсадки під час локдауну? Відповідь КМДА

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Зимові канікули в школах та закладах позашкілля розпочнуться за графіком – із 25 грудня до 10 січня. Другий семестр стартуватиме з 11 січня, проте вся робота та навчання відбуватимуться дистанційно”, – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, якщо ситуація із захворюваністю не погіршиться, уже 25 січня зазначені заклади запрацюють у звичному режимі.

Посадовець підкреслив, що заклади професійно-технічної освіти підуть на канікули трошки пізніше – із 31 грудня до 15 січня. А навчання в другому семестрі студенти розпочнуть також у дистанційному форматі – з 18 до 24 січня.

Система освіти готова працювати в нових умовах. У нас за плечима досвід весни, коли ми тільки починали вводити дистанційне навчання. Зараз же, відпрацювавши помилки та недоліки, ми впораємось із цим викликом. Для нас найголовніше – здоров’я мешканців столиці, а особливо маленьких киян”, – підсумував Валентин Мондриївський.

Він додав, що єдиними закладами освіти, які з 8 до 24 січня працюватимуть винятково дистанційно, будуть інклюзивно-ресурсні центри.

Нагадаємо, що з 8 до 24 січня планують ввести посилений “карантин зимових канікул”. Якщо захворюваність досягне рівня 32-35 тисяч нових випадків на добу, карантин можуть розпочати раніше запланованої дати. 

Читайте також: Великі сподівання. Якого результату очікують від локдауну у МОЗ

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...