Як працювати в школі під час воєнного стану – в Дії запустили серіал для вчителів

Автор: Оксана Тупальська
19:48 10.11

Серіал для педагогів, який допоможе зрозуміти власну психіку та розкаже, як створювати почуття безпеки для учнів, запустили в Дії. Експерти відеопроекту “Навчання під час воєнного стану” – засновниця SavED Анна Новосад, дитяча психологиня і письменниця Тетяна Стус, учитель української мови та літератури, переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков та інші.

Як працювати в школі під час воєнного стану – в Дії запустили серіал для вчителів
оренда квартири Київ

Зазначається, що кожен, хто успішно здасть фінальне тестування, отримає електронний сертифікат. 

У роликах, які тривають близько 15 хвилин експерти розповідають:

  • як боротися з виснаженням
  • як працювати з ПТСР
  • які є вправи для заспокоєння учнів
  • як якісно працювати онлайн

“Дистанційне навчання, відсутність електрики та повітряні тривоги заважають працювати, як раніше? Створили серіал для вчителів «Навчання під час воєнного стану». Переглядайте й дізнавайтеся, як працювати ефективно та без зайвих нервів, попри зовнішні обставини”, – кажуть в Мінцифри.

Переглянути серіал можна за посиланням.

Серіал створено за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, що реалізовує Посольство Канади в Україні в співпраці з українським науково-популярним медіа Куншт.

powerukraine

Нагадаємо, укриття у вигляді казкового будиночку Гобітів з відомої книжки видатного англійського письменника, професора Джона Толкіна побудували в одній зі шкіл на Київщині

Великий Київ у Google News

підписатися