Як розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, наразі у місті працює 11 автовишок, 111 покрівельників підприємств і 21 бригада альпіністів, оскільки очищення буруль із дахів багатоповерхових будинків супроводжується значною небезпекою та потребує спеціальних навичок.
За словами Пантелеєва, усі місця робіт мають бути огороджені стрічками, щоб убезпечити пішоходів. Він також звернув увагу водіїв, що не потрібно паркувати авто впритул до локації, де збивають бурулі.
Погода змінюється досить швидко. Ще кілька днів тому міські служби розчищали снігові завали. Адже за кілька днів випало понад 45 см снігу. Сьогодні ж, після зміни температур, маємо кригу на дахах. Комунальні служби очищають будівлі, за які відповідальні. Щодня вдається очищати 200-250 будинків, залежно від складності та висотності будинку. Однак у столиці є низка приміщень, які зобов’язані очищати балансоутримувачі, наприклад, приватні установи. Тому я звертаюся до всіх установ та організацій незалежно від форми власності: необхідно забезпечити прибирання небезпечної криги з покрівель”, – заявив заступник голови КМДА.
Петро Пантелеєв також нагадав, що у місті працюють інспектори з благоустрою: за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи штраф може скласти 1700 гривень.
Читайте також: Київські комунальники збивали бурульки, а попадали кондиціонери
Нагадаємо, днями у столиці бурульки травмували двох людей.