Як перетнути кордон неповнолітнім: інструкція

Автор: Тетяна Сененко
14:58 07.03.2022

У Державній прикордонній службі пояснили умови перетину кордону неповнолітніми. Прикордонники будуть встановлювати бажання батьків у перетині кордону дитиною.

Як перетнути кордон неповнолітнім: інструкція
оренда квартири Київ
Про це ДПСУ повідомила у Фейсбуці.

За словами начальника відділу організацій прикордонного контролю Західного регіонального управління Держприкордонслужби Ігоря Матвійчука, при перетині кордону дітьми “протерміновані паспорти, внутрішні паспорти, свідоцтво про народження – все приймається, все вивчається. І дається право”.

“Без документів складніше, якщо іноземець, то нам треба якось ідентифікувати людину. Звичайно, ми будемо шукати, по ксерокопіям, ми вивчаємо все, для того, щоб встановити”, – додав він.

За словами Матвійчука, “діти неповнолітні, самі не зможуть перетнути кордон”.

“Ми будемо вживати всіх заходів, щоб ідентифікувати дорослих. Якщо супроводжують бабусі, рідний дядько чи тітка”, – підкреслив Матвійчук.

За його словами, якщо дітей перевозять знайомі або сусіди, то “це проблемно, відповідальність”.

Як сказав Матвійчук, “зараз загальне правило якось визначити важко. Ми в кожній ситуації вникаємо і розбираємось. По можливості встановлюємо контакти з батьками”.

“У тому числі бувають організовані групи – вивозять з дитбудинків, є складнощі з багатьма документами. Дивлячись який регіон, чи там є можливість такі документи виготовити чи це регіон, де окупант зараз вже повністю і немає можливості для роботи державних органів і установ. Все індивідуально”, – додав Матвійчук.

Учасники хакерської групи Anonymous заявили про злам російських потокових сервісів і державних телеканалів.

Великий Київ у Google News

підписатися