Як отримати “Вовину тисячу”, Бюджет Києва, гудбай безкоштовним кулькам, скандал з тату для свині – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
22:41 09.12.2021

Сьогодні українцям детально пояснили як отримати “тисячу” гривень від Зеленського. Також у столиці депутати міської ради ухвалили Бюджет на 2022 рік та прийняли кілька важливих рішень. Крім цього, відзавтра у супермаркетах одноразові пластикові пакети стануть платними. Не обійшлося і без скандалу, в який потрапив міський тату-салон.

Як отримати “Вовину тисячу”, Бюджет Києва, гудбай безкоштовним кулькам, скандал з тату для свині – найрезонансніші новини дня Фото: Ілюстративне

Як отримати “Вовину тисячу” за вакцинацію: покрокова інструкція

Про те, що необхідно зробити і хто може отримати ідеться у покроковій інструкції. 

Хто може отримати “тисячу”?

  • Повнолітні громадяни України
  • З повним курсом вакцинації
  • Мають «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія
  • Оформили спеціальну банківську картку єПідтримка

Що для цього необхідно?

Для виплат за вакцинацію в «Дії» слід оформити  віртуальні картки «єПідтримка». Фінансові операції будуть здійснювати банки-партнери: Monobank, Альфа-Банк, Укргазбанк і А-Банк.

Доходи – 69 млрд грн. Київрада ухвалила Бюджет Києва–2022

Київрада ухвалила головний фінансовий документ столиці на 2022 рік. За відповідне рішення проголосували 108 депутатів Київради.

Найбільше коштів місто спрямує на освіту, транспорт та дорожнє господарство, охорону здоров’я, житлово-комунальне господарство, соціальний захист.

До бюджету міста Києва планується отримати доходів у сумі 69 мільярда гривень, у тому числі субвенції та дотація з державного бюджету 8,9 мільярда гривень. Доходи загального фонду бюджету міста (без врахування трансфертів із державного бюджету) заплановані в сумі 62,5 мільярда гривень, що на 2,3 мільярда гривень більше планових показників 2021 року. 

Короткі підсумки сьогоднішнього засідання опублікував депутат Київради від фракції “ЄС” Володимир Прокопів.

Завтра одноразові пакети в Україні стануть платними: ціна питання

В українських магазинах з 10 грудня 2021 року одноразові пластикові пакети стануть платними. Їх продаватимуть за ціною від 2 до 3 гривень за торбинку.

Для адаптації та виведення з обігу пластикових пакетів надають три місяці.

Ціни на пакети будуть такими:

пакет без ручок і без бічних складок – 2 грн;
пакет без ручок з бічними складками – 2,50 грн;
пакет з ручками і з бічними складками – 3 грн.

Хайп перетворився на скандал. Поліція Києва перевіряє салон, де збиралися зробити тату на свині

Працівники київського тату-салону сфотографувалися з прив’язаною свинею, заявивши, що готуються на ній зробити тату. Це викликало гнівну реакцію громадськості та зацікавленість поліції.

Активісти стверджують, що світлинами тварини й саркастичним коментарем, що, мовляв, готові набити “велетенське татуювання” на тілі свині працівники салону вирішили “похайпувати”.

Ми одразу ж відреагували — звернулися з попередженням щодо юридичної відповідальності за подібні дії. Згідно з законом, це кримінальне правопорушення за 3 ст. 299 Кримінального кодексу України, тож ми склали заяву в поліцію“, – йдеться у повідомленні зоозахисників.

Великий Київ у Google News

підписатися