Як організована охорона на підприємствах? 

11:12 16.09.2022

Захист комерційного майна — необхідність. Масштаб роботи, напрямок діяльності та кількість співробітників при цьому не грають особливої ролі.

Як організована охорона на підприємствах? 

Самостійна охорона підприємства практично не може бути реалізована, адже мало хто володіє відповідним досвідом та знаннями. Розв’язувати подібну проблему простіше, якщо звернутися до відповідної фірми. Найкраще, якщо цим займеться команда професіоналів Ohholding. 

Технічна сторона питання 

Перш за все необхідно розробити план приміщення або декількох. Якщо підприємство займає кілька офісів, складів та корпусів, фізично проблематично охопити всю територію й регулярно оглядати її. Для цього встановлюються:

  • камери відеоспостереження — як зовнішні, так і внутрішні, важливий монтаж з максимальним покриттям та без «сліпих зон»;
  • датчики — для підприємств актуальні все ті ж, що й для приватних приміщень, в тому числі руху, злому, розбиття, задимлення або пожежі. 

Система розташовується на стратегічних точках та охоплює всі важливі пункти об’єкта. Паралельно може знадобитися монтаж посилених дверей та захисту на вікнах. 

Підбір відповідного персоналу 

Переглядати, аналізувати та відстежувати всю інформацію з датчиків та камер спостереження може тільки фахівець з відповідним досвідом. Він зможе перевіряти якість роботи встановленого обладнання та за необхідності подасть відповідний тривожний сигнал.

Співробітник охоронної служби також перевіряє штат працівників підприємства, запобігаючи факту несанкціонованого володіння майна або робочої інформації. Шляхом спостереження, проведення співбесід або опитувань можна запобігти крадіжкам. 

Залежно від масштабів діяльності, кількість фахівців може збільшуватися. Подібний підхід допоможе захистити підприємство та їх співробітників. Кожні кілька місяців можуть надаватися звіти про виконану роботу.

Великий Київ у Google News

підписатися