Як оновили дитячий майданчик у сквері київських інтелігентів

Автор: Галина Ворона
22:51 17.04

У сквері київських інтелігентів на розі вулиць Олеся Гончара та Великої Житомирської, де триває реконструкція, оновили дитячу зону. Роботи виконали частково за гроші міста, але переважну суму вніс соціально відповідальний бізнес.

Як оновили дитячий майданчик у сквері київських інтелігентів

Як пише “Хмарочос”, проєкт втілила група архітекторів Ariva Urban.

Новий майданчик встановили замість старого, в якому були зруйновані всі дерев’яні елементи, а ігрове обладнання знаходилось в аварійному стані. Команда демонтувала всі елементи, розібрала та перевезла до себе на виробництво. Там їх відсортували і ті, які підлягали реставрації, відновили, очистивши за спеціальною технологією та пофарбувавши.

Щоб реанімувати майданчик, компанія закупила європейську фурнітуру, виробила конструкції з термодеревини та спроєктувала нову конфігурацію. Наприклад, у гойдалці залишили лише старий каркас, до якого прикріпили нові сидіння.

Для своїх виробів компанія використовує термодеревину, яка проходить два тижні термообробки за температури 200 градусів. Після обробки матеріал стає стійким до перепадів погоди та відповідає вимогам екологічності й створення стійкого ландшафту.

Проєкт реалізували частково за гроші міста, але переважно компанія використовувала власні кошти.

За словами керівника Ariva Urban Романа Литвина, таким чином вони, як соціально відповідальне підприємство, беруть участь у розвитку міста та закликають інші бізнеси брати участь у подібних проєктах.

Нагадаємо, проєкт реконструкції скверу Київських інтелігентів переміг на Громадському бюджеті. На його  реалізацію виділено 1,64 мільйона гривень, у тому числі на дитячий майданчик – 40 тисяч.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...