Як одягатись на роботу, якщо ви працюєте з дому – 5 ідей

15:22 30.06.2020

Коли ви працюєте з дому, то є величезна спокуса працювати в брудному домашньому халаті або і зовсім в білизні. Щоб не втрачати відчуття “збирання на роботу”, фахівці радять підібрати кілька луків.

Як одягатись на роботу, якщо ви працюєте з дому – 5 ідей

Як одягатись на роботу, якщо ви працюєте з дому, пише Vogue.

Переключіться на робочий режим

“Важливо не втрачати зі свого життя дію “збирання на роботу”, – вважає Лорін Стремп, письменниця та оглядачка у журналі Wired, що працює дистанційно вже чотири роки.

Не важливо, чи це пара вашого улюбленого взуття або трошки макіяжу зранку, ці приготування допоможуть вам переключитись на робочий режим”. 

Б’юті-асистентка Vogue Акілі Кінг вважає, що цього можна досягнути за допомоги легкого тонального та туші, а редакторка Vogue Клоі Мелл вважає хорошою ідеєю душ перед роботою.

Виходьте з зони комфорту

Навіть попри початковий тренд на піжами та спортивки на початку пандемії, є група працівників з дому, що радять триматись від такого одягу подалі. 

Старша письменниця та оглядачка у журналі Wired Едріен Со за свою десятилітню кар’єру роботи з дому завжди уникала цього. 

Клоі Мелл розповіла, що також відмовилась від піжами. Вона завжди одягає бюстгальтер – каже, що так почувається одягнутою, крім того вона одягає джинси з високою талією!

SLVRLAKE

Редакторка також зазначає, що не варто працювати аж на занадто зручних поверхнях, типу ліжка або улюбленого дивану.

Трохи дискомфорту нагадуватиме вам, що технічно ви ще на роботі”.

…або хоча б балансуйте між стилем та комфортом

Фешн-редакторка Рей Лоу радить шукати комфорт там, де ви можете. За її словами, “віднайдення балансу між комфортом та стилем” – це найважливіше.

best work pants for womenthree pants in grey black orange
Cuyana

Сюди можна віднести штати із широкими штанинами з гладких тканин, зручні кардигани або легкі літні сукні.

Запровадьте форму

Едріен Со вважає, що уніформа додає дню структури, особливо для людей, що звикли до офісу або корпоративного середовища. 

Ваша форма може складатись з легінсів та білої сорочки, наприклад. 

Capri shirt rust stripe - Totême
Totême

Клоі Мелл більш сувора щодо цього – вона надає перевагу класичним штанам та блейзеру (блейзер – це тип жакета, що нагадує піджак костюма, але вирізаний більш недбало). 

Яскрава сторона

Яскраві або смугасті елементи одягу однозначно привернуть до вас увагу на зумах, крім того зроблять весь процес одягання більш веселим. 

Можна вдатися до легких смугастих светрів, суконь або легких штанів. 

Яскраві кольори виглядають краще”,

– вважає Ендріе Со.

Читайте також: Директор сну – 4 спальні для великих цабе

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...