Як не тече, то пече. Ольга Сумська розповіла про пекельну подорож поїздом “Укрзалізниці”

Автор: Галина Ворона
11:28 27.06

Усі, хто подорожує українськими поїздами, можуть сповна “насолодитися” такими природними явищами, як дощ чи спека. Чергове підтвердження цьому – розповідь від народної артистки України Ольги Сумської, яка була шокована поїздкою у купейному вагоні поїзда Київ – Кременчук.

Як не тече, то пече. Ольга Сумська розповіла про пекельну подорож поїздом “Укрзалізниці”

Про свою поїздку вона розповіла у Facebook.

Вона була здивована, що є потяги, де кондиціонування взагалі не передбачено.

Потяг 791 Кременчук-Київ!‼️‼️‼️Це справжнє пекло! Вдень +40! Вагони стояли цілий день на сонці, Уявляєте, як ми зараз їдемо?” – пише акторка.

За її словами, щоб не вмерти від спеки, пасажири відкрили вікна у коридорі вагону і їй доводиться сидіти з відкритими дверима, щоб був хоч якийсь потік повітря.

Спати з відкритими дверима не хочеться, а якщо я зачиню двері – це буде пекло. Отже я не буду спати до п’ятої ранку”, – поділилася емоціями зірка.

У коментарях Ольга Сумська додала, що інформація про наявність кондиціонування з’являється тільки тоді, коли людина купила квиток.

Як таке може бути? Це пастка!”, – обурюється вона.

У коментарях під дописом люди згадали, що у плацкартних вагонах ситуація ще гірша.

Читайте також: Бережіть нерви машиністів: боксер Усик шокував своєю поведінкою “Укрзалізницю” 

До слова, “Укрзалізниця” не вперше потрапляє в скандал через поганий сервіс. Наприклад, якось під час дощу затопило пасажирів у поїзді Київ – Миколаїв. Також, виявляється, на вокзалі вночі “не працює” інклюзивність. Крім того, пасажиру доводилось самому мити брудне вікно у вагоні. А нещодавно поїзд “Укрзалізниці” “забув” у Львові десяток пасажирів.

Нагадаємо, раніше “Укрзалізниця” розповіла, як знайти вагони з кондиціонерами.

Великий Київ у Google News

підписатися