Як лікуватися від постгрипного синдрому – порада ендокринолога

Автор: Оксана Тупальська
05:19 11.02

Негативні наслідки після перенесеного інфекційного захворювання трапляються не лише після коронавірусу, ускладнення після якого призвичаїлися називати постковідним синдромом. Існує і синдром постгрипний, коли людині здається, що вона понад тиждень лікується і ніяк не може одужати, хоч лікарняний вже закінчився.

Як лікуватися від постгрипного синдрому – порада ендокринолога
оренда квартири Київ

Як відомо, під час захворювання на ГРВІ сімейний лікар дає лікарняний на 3, максимум 5 днів. Однак людина після такої недуги може почуватися зле значно довго. 

Ознаками постгрипного синдрому є сильне виснаження, відчутність здатності зосереджуватися під час виконання роботи, серцеву недостатність. 

Що потрібно вживати після перенесеного ГРВІ розповів ендокринолог Євген Богданович. Він надає рекомендації також тим, хто має активний спосіб життя, займається фітнесом та слідкує за фігурою. 

Лікар зазначає, що у випадку сильного виснаження організму відновлюватися після перенесеної недуги варто від 2 до 3 тижнів. 

@doc_endocrinologist #ендокринолог #онлайнлікар #гормони #аналізи #коронавірус #грві #ліки #бади #спорт #фітнес ♬ оригінальний звук – Doc_Endocrinologist

Раніше “ВК” розповідав, що наприкінці січня у Києві фіксували сезонне зростання захворюваності на грип та ГРВІ, зокрема на COVID-19. Так, у столиці захворюваність серед дітей за останній тиждень січня зросла на понад 50%. Школи хотіли переводити на дистанційне навчання. 

Великий Київ у Google News

підписатися