Як лікувати зуби без болю, розказали в Люмі-Дент

Автор: Тетяна Сененко
11:42 22.06.2021

Більшість населення України вперше зіткнулася зі стоматологом, коли технології не дозволяли лікувати зуби без болю. Тому природно, що одна думка про похід до стоматолога у деяких викликає стрес. Але сучасні технології знеболювання істотно відрізняються від тих, які були 20 років тому.

Як лікувати зуби без болю, розказали в Люмі-Дент
Світлодіодне освітлення

Про методи лікування зубів без болю розказали в стоматологічній клініці «Люмі-Дент».

Сьогодні головне завдання сучасної стоматології, крім ефективного лікування, — забезпечити комфорт пацієнта. Стоматологія Люмі-Дент, яка надає населенню стоматологічні послуги більше, ніж 20 років поспіль, використовує найбільш провідні методи седації, визнані міжнародними протоколами.

Таких видів седації існує три:

  • медичний сон — загальне знеболення;
  • знеболення за допомогою закису азоту;
  • комп’ютерна анестезія.

Медичний сон

Великою популярністю сьогодні користується лікування зубів уві сні. Під медичним сном в мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент в Києві проводять 25% усіх лікувальних процедур. Це комфортно для пацієнта та цілком безпечно, адже в клініці використовують якісні сучасні перевірені препарати, а лікування супроводжується контролем лікаря-анестезіолога.

Лікування зубів під наркозом відбувається або за показаннями, або за бажанням пацієнта. Незважаючи на те, що загальна седація повністю захищає пацієнта від неприємних вражень та больових відчуттів, на жаль, не всім можна робити такий вид седації.

Комп’ютерна анестезія

Пацієнтам з протипоказаннями в клініці можуть запропонувати комп’ютерну анестезію. ЇЇ головна перевага: завдяки тонкій голці пацієнт майже не відчуває момент введення ін’єкції, а комп’ютерний контроль дозволяє правильно розрахувати дозу та ввести анестетик у відповідну зону. Цей вид анестезії підходить навіть дітям, особливо тим, хто боїться уколів: комп’ютер виглядає зовсім по-іншому, ніж шприц з голкою, що позбавляє дітей страху.

Седація закисом азоту

Це маскова загальна анестезія, седація відбувається за рахунок дихання закисом азоту («веселим» газом). Закис азоту є анестетиком короткої дії, тому його застосовують переважно дітям, або дорослим у разі протипоказань до медичних препаратів для загальної анестезії.

Таким чином, в сучасній стоматології лікування зубів абсолютно без болю можливо. Головне — правильно вибрати спосіб седації та налаштувати себе позитивно на процес.

В стоматологічній клініці «Люмі-Дент» можна пройти:

  • лікування зубів та ясен;
  • гігієнічну чистку ротової порожнини;
  • стерилізацію ротової порожнини озоном;
  • видалення зубів, в тому числі зубів мудрості;
  • імплантування та протезування зубів.

Клініка постійно розширює спектр своїх послуг, оновлює обладнання та застосовує новітні технології. Досвідчені лікарі проходять навчання та підвищення кваліфікації в провідних клініках Європи, щоб мати можливість застосовувати новітні технології в своїй практиці.

Детальніше про послуги клініки та технології, які використовуються в лікуванні та протезуванні зубів в «Люмі-Дент», можна дізнатись на сайті: www.lumident.kiev.ua/ua.

Великий Київ у Google News

підписатися