Як курсує громадський транспорт в умовах снігопаду

Автор: Галина Ворона
12:14 28.01

Попри складі погодні умови громадський транспорт столиці працює за графіком без суттєвих затримок у русі. Щоб попередити аварійні ситуації на маршрутах громадського наземного транспорту в умовах снігопаду, на вулиці міста із вечора виїхали спеціалісти “Київпастрансу”.

Як курсує громадський транспорт в умовах снігопаду

Про це розповіли в Департаменті транспортної інфраструктури.

Так, снігоприбиральна техніка Дарницького депо очищує колії на лівобережній трамвайній лінії. Подільське депо та депо імені Шевченка також задіяло наявний парк спецтехніки для очистки колійного полотна.

Спеціальні трамвайні та тролейбусні бригади в оперативному режимі вночі курсували містом для підтримки контактних дротів у робочому стані. Оперативні бригади депо та Служби колії прибирали зупинки снігу.

Столичних водіїв вчергове закликают утриматись сьогодні від поїздок особистим авто та надати перевагу громадському транспорту – це пришвидшить поїздку, підвищить безпеку на дорозі та полегшить очистку вулиць комунальними службами.

Читайте також: Центр Києва посилено охороняють, низку вулиць перекриють

Нагадаємо, автодорівці відзвітували, що підготовили столичні дороги до снігопаду і планово розчищають дороги. Крім того, фурам з полуночі заборонили в’їзд до столиці через погіршення погодних умов. Це буде лише відлуння негоди, яка накриє деякі регіони країни.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...