Як комунальники “лікують” столичні дороги за американськими технологіями (ФОТО)

16:05 30.12.2020

За 2020 рік комунальники залатали понад 410 тисяч метрів тріщин на столичних дорогах.

Як комунальники “лікують” столичні дороги за американськими технологіями (ФОТО)

Про це повідомляє заступник генерального директора з розвитку виробництва КК “Київавтодор” Олександр Федоренко.

За його словами, дорожники столиці у 2020 році ремонтують дороги за провідними американськими технологіями. Зокрема, для своїх задач автодорівці використовують плавильно-заливальні машини Crafco Super Shot 125, які придбали на забезпечення у 2015 році.

Ліквідація тріщин – важлива частина догляду за дорогами. Адже таке “лікування” попереджає руйнування асфальтового покриття. Тріщини, до яких могла потрапляти вода, сануються бітумною мастикою. Це також продовжує термін служби дорожнього одягу, – зазначив в.о. генерального директора КК “Київавтодор” Олександр Федоренко.

Він додав, що такі процедури є обов’язковими і виконуються у всіх районах міста.

Цього року найбільше тріщин ліквідували на Деміївській площі, вул. Харченка, Дніпровській набережній, вул. Гната Хоткевича, просп. Героїв Сталінграда, вул. Героїв Дніпра, вул. Йорданській, просп. Академіка Корольова, вул Покотила, вул. Сім’ї Сосніних, вул. Лукашевича та інших.

У цілому за 2020 рік дорожники столиці ліквідували більш ніж 410 тисяч погонних метрів тріщин. До слова, минулого року результати були дещо меншими: близько 320 тис. м.

Нагадаємо, що у столиці вже кілька років підряд працює онлайн-карта, на якій у режимі реального часу можна перевірити, як працює снігоприбиральна техніка.

Читайте також: За столичними дорогами доглядатимуть краще – “Київавтодор” отримав партію нової техніки

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...