Як і де довідатися про результати мультипредметного тесту

Автор: Марія Супрун
10:13 25.07.2022

Через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційного вступного випробування до закладів вищої освіти – зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Для вступу до ВНЗ будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ) – спрощеного варіанту ЗНО. Основна сесія для тих, хто зареєструвався до 7 червня, стартувала 18 липня і триватиме до 10 серпня. Що потрібно знати.

Як і де довідатися про результати мультипредметного тесту
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, національний мультипредметний тест – це комп’ютерний онлайн-тест, що складається з трьох блоків:  українська мова, математика та історія України. Тест містить по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин

Після завершення виконання всіх завдань НМТ учасник отримає кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені у шкалу 100–200 балів. Одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, але й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу.

Тестування не можна буде пройти вдома, адже воно відбуватиметься в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (приміщеннях шкіл, університетів), створених у населених пунктах України, а також у деяких країнах Європи.

Передбачено проведення трьох сесій НМТ: 

  • основної – 18 липня – 10 серпня
  • додаткової – 16 – 20 серпня,
  • спеціальної – 12 – 16 вересня

Інформація про результати тестування буде розміщена на інформаційних сторінках учасників до 12 серпня. Результати додаткової сесії будуть до 21 серпня, спеціальної – до 19 вересня. Учасникам рекомендують періодично заходити на свою сторінку та перевіряти оновлення.

Нагадаємо, враховуючи повномасштабне російське вторгнення, вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення. 

Великий Київ у Google News

підписатися