Як довго триватиме пільговий період оплати за комунальні послуги

17:38 15.05

Пільговий період оплати за комунальні послуги триватиме до кінця обмежувальних заходів. Крім того, сплачувати за комунальні послуги в столиці стає простіше і швидше. Для цього місто створило кілька онлайн-сервісів. 

Як довго триватиме пільговий період оплати за комунальні послуги

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Ми почали тільки перший етап послаблень. І якщо до пандемії знижка 10% діяла для тих, хто заплатить до 20 числа поточного місяця, то тепер ця знижка діє для всіх, хто сплатить до кінця місяця. Пільговий період триватиме до кінця обмежувальних заходів”, – зазначив  Кличко.

За словами мера, кияни можуть платити за допомогою особистих кабінетів на сайтах муніципальних підприємств: «Центр комунального сервісу» (ЦКС) та «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

Хочу нагадати, що від рівня проплат за комунальні послуги залежить робота інфраструктури столиці. Місто має сплачувати за газ, воду, пальне. Готуватися до наступного опалювального сезону. 20 тисяч працівників комунальних підприємств повинні отримувати зарплатню, щоб забезпечувати функціонування комунальних мереж”, – наголосив Кличко. 

Як повідомлялося раніше, кияни злякалися погроз Кличка та почали платити комуналку.

загрузка...

загрузка...