Як бути мамою онкохворої дитини – історії киянок

17:28 05.05.2020

До дня Матері телеканал “Київ” запускає проєкт, який буде розповідати історії матерів онкохворих дітей.

Як бути мамою онкохворої дитини – історії киянок

До Міжнародного Дня матері, який відзначається у другу неділю травня, телеканал “Київ” запустив новий проєкт “Мама поруч” спільно з Українською Біржею Благодійності.

Близько у тисячі дітей в нашій країні щорічно діагностують рак. Більшність з них навіть не підозрюють, який шлях їм доведеться пройти, щоб подолати хворобу. 

Втім, дуже добре це розуміють їх матері. 

Рак – це не тільки про біль, гроші, лікарні, а й про любов, адже це те почуття, яке змушує близьких віддавати останнє, шукати всюди допомоги і ніколи не здаватися. 

Оксана Манчул, мама 8-річного Дениса, розповідає: 

Син спав, а я плакала. Коли Денис прокидався, витирала сльози і ставала сильною, він не повинен відчувати мій біль та слабкість”.

Вона зізнається, що життя сім’ї повністю змінилось.

Світ нашої сім’ї перекинувся в одну мить. Найважливіше в житті матері онкохворої дитини – це не припиняти вірити, що все ще буде добре. Тільки коли борешся за життя рідної людини, починаєш вірити в медицину, лікарів, в те, що люди можуть бути хорошими, але кожен раз, коли дізнаєшся вартість необхідних препаратів, руки опускаються”. 

Оксана дивиться вперед оптимістично та розповідає, що вони з сином багато сміються. 

Життя після раку є, але воно інше. Тільки зараз я його не просто проживаю, а ціную кожен день, кожен момент разом. Ми сміємося з приводу і без. Адже не дарма кажуть: “Сміх подовжує життя!”. 

Телеканал “Київ” та Українська Біржа Благодійності буде розповідати історії матерів онкохворих дітей в спеціальній рубриці СТН щодня о 19:00 з 5 по 10 травня включно. 

Ще одна з неймовірних історій сьогодні закінчилась добре. Ірпіньчанка, у якої під час вагітності виявили коронавірус, після пологів не могла доглядати за дитиною до свого повного одужання. На сьогодні жінка вже повністю здорова і вона вперше взяла на руки свою дитину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...