Яйця в оптовиків вже по 12-15 грн – в.о. міністра АПК Висоцький через півтора роки виконує обіцянку знизити ціни

Автор: Оксана Тупальська
14:52 02.07

Доступні ціни на яйця анонсував в.о. міністра АПК Тарас Висоцький, який у листопаді 2022 року казав, що вони подешевшають “з дня на день” або “через 2-3 тижні”. Дні тягнулися не скоро і вартість курячих 60-80 грн за десяток трималася до кінця весни 2024 року.

Яйця в оптовиків вже по 12-15 грн – в.о. міністра АПК Висоцький через півтора роки виконує обіцянку знизити ціни

Тепер яйця в маркетах Києва можна придбати в середньому за 39-43 грн десяток, після Великодня продавали дещо дешевше по 37-38 грн. Проте Висоцький анонсує більш вигідні ціни. В ефірі телемарафону «Єдині новини» він повідомив:

Оптові вже – там рівень 12-15 грн за десяток. Відповідно і роздрібні ціни підуть вниз.

Та додав, що часовий проміжок між тим, як роздрібні ціни йдуть за оптовими, становить декілька тижнів. Відтак, продавці реалізують залишки дорожчої продукції зі складів та почнуть збувати дешевше.

Читайте також: “2-3 тижні” минуло: після двох років дорожнечі ціни на яйця знову повернулись до 16-20 грн – де шукати

Відтак, беремо нову обіцянку «через 2-3 тижні» від Мінагро та чекаємо дешевих яєць. Сподіваємось, уже цього разу очікування не затягнеться на півтора роки.

Досягли квоту в ЄС, плюс сезонне збільшення кількості яєць, – підтвердив свій прогноз Висоцький.

“ВК” розповідав, що 7 листопада 2022 року перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький розповідав, що гуртові ціни на яйця знижуються, тому і в роздрібі мають подешевшати “з дня на день”. А ще тоді казав, що коли поголів’я курей зросте, то ціни взагалі повернуться до обгрунтованих

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин